KONST / Litografier / Färglitografi 9166276
nr 916 6276
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Färglitografi, Igge Karlsson (f. 1932), kaniner, signerad, -83, motivet: 39x53
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 20:58:41
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson